Tipy jak ušetřit na nákupu oblečení

Pravidelné nákupy oblečení mohou dost zasáhnout náš rozpočet. Pokud chcete za nákupy za oblečení ušetřit, zde je několik našich tipů, jak se k tomu můžete propracovat.

Zbavte se oblečení, které nenosíte

Máte ve skříni hodně věcí, ale polovinu z nich už dávno nenosíte a víte, že si je na sebe v nejbližší době už ani nevezmete? Pak je škoda, aby se vám jen tak bez využití váleli ve skříni. Nafoťte je a zkuste prodat na internetu, ať už na sociálních sítích, nebo webových stránkách, které jsou přímo pro takový prodej určené.

Nakupujte použité oblečení

I když je některé oblečení nošené, na mnoha kouscích to nejde vůbec poznat. A ty jsou pro vás právě výhra. Když už budete prodávat na bazarech s oblečením, podívejte se, jestli tam neseženete nějaký potřebný kousek za slušné peníze. Můžete tím na jednom kousku ušetřit i stovky korun.

žena nákupy

Second handy

Second handy někdo miluje, někdo nenávidí. Pravdou je, že se v nich dají najít vážně poklady. Zkuste obejít pár místních second handů a uvidíte, že s trochou trpělivosti a hledání se tam dokážete obléct od hlavy až k patě za pár korun.

Slevové kódy a kupóny

Spousta obchodních řetězců poskytuje pro zákazníky slevové kupóny a kódy. Slevové kupóny můžete najít třeba v různých časopisech, a uplatnit je poté v kamenných prodejnách, na internetu zase spíše najdete slevové kódy, které můžete použít na nákup v e-shopech. Nabízíme vám slevový kód na nákup oblečení, About you 20 sleva https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/.

nakupování

Nakupujte na konci sezóny

Sezóna končí, přichází třeba jaro a obchodníci zlevňují zimní oblečení na až směšné částky. To je znamení pro vás, že máte jít na nákupy. Třeba takové zimní bundy nebo kabáty jsou dost drahé, ovšem v takovém výprodeji je můžete sehnat i s více než poloviční slevou, což už se vám vážně vyplatí.