Skateboaerd je skvělý

Abych pravdu řekla, tak podle mého názoru já jsem ho opravdu hodně sportovně založený člověk, protože sportuji moc ráda. Vážně nevím, a co bych dělala, kdyby se mi třeba stal nějaký úraz a potom bych nemohla vůbec sportovat. A to říkám kvůli tomu, protože můj bratr měl taky jednu úraz. Jenomže můj bratr dělal takový opravdu hodně divoký a různorodý život, že jeho sportovní aktivity byly opravdu někdy hodně nebezpečné. Můj bratr měl opravdu velice rád skákání s padákem anebo také bungee jumping. Nakonec to potom dopadlo tak ta jak asi ani nemohl čekat.

Ale sketaboard je prima.

Bohužel, když bratr skákal s padákem, tak potom nějak špatně dopadl na zem a zlomil si nohu. A to v kotníku a také ve stehenní kosti. Ani nevíte, jaká to byla bolest a jak bratr křičel bolestí. Protože já jsem v tu dobu zrovna čekala dole s dalšími lidmi, dokud bratr neskočí z padáku a nedopadne na zem. Chápu, že tohle je také sport, který patří mezi opravdu velice nebezpečné. Já bych třeba tento sport, skok z padáku, nikdy neudělala. Protože já osobně bych se bála, že se mi neotevře padák. A i kdyby se otevřel ten padák, tak bych měla strach, že dostanu někde nějaký šok nebo infarkt ještě za letu a umřu.

Nebezpečné sporty nemám ráda.

Anebo že dopadnu někde úplně špatně a také se zabiji nebo dopadnu někam do vody a utopím se. Opravdu bych na tohle neměla nervy, takže obdivuji úplně všechny, kdo se nebojí skočit z padáku nebo bungee jumpingu a vykonávají tyto nebezpečné sporty opravdu s láskou a s odvahou. Já jsem možná taková posera, ale opravdu se bojím o svůj život. Nevím, co by dělal můj syn, kdybych to nepřežila nebo co by se mi něco stalo, kdybych potom byla neschopná dělat nějaké normální a klasické věci v domácnosti. A jaké sporty máte nejvíce máte rádi vy? mám také moc ráda jízdu na skateboardu, takže i když to je taky trochu nebezpečné, tak je to pro mě zábava. I syna to baví. Tolikrát jsme už oba měly odřená kolena, ale nevadí.