Pijte kávu stylově

Na to jak nám chutná náš nápoj má vliv nejen jeho chuť a kvalita, ale především to, z čeho jej pijeme. Možná jste si toho už někdy všimli, že vám někdo nalil čaj, který vám doma skvěle chutná, do jiného typu hrnku nebo sklenice, a i když se nápoj nijak nelišil, prostě vám tolik nechutnal. Nebojte se, netrpíte žádnou poruchou, je to zcela normální. Stejně jako má na chuť jídla a požitek z něho vliv to, jak je naservírováno, má na nápoje vliv totéž.

sklenice káva

Šálek kávy není jen o rychlém vypití
I když většina lidí nepatří mezi kávové znalce, rádi si jen tak v klidu doma sednou a vychutnají si hrnek nebo šálek své oblíbené kávy. Ať už máte rádi turka nebo jste spíš na cappuccino, asi vám líp chutná z pěkného hrnku. Nemusíte si kávu nebo čaj dělat do servisu po babičce, ale jistá dávka estetična při pití kávy i čaje je někdy jako pohlazení na duši. A pokud žijete sociálními sítěmi, oceníte fotogenické hrnky i sklenice o to víc.

termosklenice káva

Zvláště rodiče asi znají velmi dobře situaci, kdy si připraví kávu nebo čaj, a k jeho vypití se vlivem návalu náhlých rodičovských povinností dostanou až za nějakou dobu – výjimkou není ani několik hodin. Za tu dobu pěna spadla, vrstvy se promíchaly a nápoj samozřejmě zchladl. Udržet nápoj trochu déle teplý vám pomůže termo sklenice na kávu. Sice vám kávu nezachrání až do večera, ale vydrží vám rozhodně déle teplá. Tento typ sklenice se dá sehnat s uchem, a vypadá jako hrnek v hrnku. Opravdu, podívejte se na jedinečný moderní design hrnků, kde vám nápoje vydrží teplé déle než v běžném hrnku. Navíc se vsadíme, že vám z nich budou kávy chutnat o hodně lépe. A co víc – v těchto sklenicích budou vypadat nápoje luxusně i v kavárně nebo restauraci. Navíc jde o opravdu designové kousky, takže jimi potěšíte nejednoho estéta. Vychutnejte si kávu v nové sklenici, kde si vychutnáte nejen chuť ale i vzhled.