Kdyby to muži tušili…

Dobrou radou pro všechny muže, kteří zrovna zažívají stav zamilovanosti, je jednoduchá. V tomto čase je romantika na prvním místě a proto by jí muži rozhodně neměli šetřit. Dokonce i napsání zamilovaného listu s případnými verši oblíbeného básníka, udělá většině žen větší radost, než koupě drahého šperku. A protože lze radost udělat i pozváním na společnou procházku jarní rozkvetlou přírodou, určitě by i tuto možnost měli muži využít. Takto společně strávené chvíle, případně i ve společnosti jejího psího miláčka, jsou nezapomenutelné.  Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. A pro muže, které vaření baví, je trefou do černého, pokud své milé uvaří teplou večeři. A pokud ji k tomu ještě zahraje na hudební nástroj některou z jejich oblíbených písní, srdce bude plesat oběma. A když se k tomu ještě přidá tanec v pomalém rytmu, je pohár lásky naplněn. Zpečetění něžným polibkem je určitě na místě.

Romantický výlet

Po stavu zamilovanosti přichází období, kdy se dvojice rozhodne pro společnou cestu životem. A ta bývá dlážděná jak situacemi příjemnými, tak i složitějšími. Hodně záleží, jaký vztah si spolu partneři vytvoří. Většina žen v tomto stadiu soužití u svého milovaného muže nejvíce oceňuje upřímnost. Vlastnost, která se nedá zlatem vyvážit. Protože na tomto stavebním kameni se dá vystavět dlouhodobý vztah. Stejně jako podaná ruka ku pomoci za jakýchkoliv těžkých situací. Svých mužů si většina žen váží právě proto, že u nich vždycky najdou tolik potřebnou oporou. Ať už je to při výchově dětí, úklidu domácnosti či v době, kdy se žena necítí v dobré zdravotní formě.

Svatba

Smysl pro humor je dalším pilířem manželského vztahu. A není to jenom vyprávění vtipů. Jsou to situace, kdy nastanou těžké chvíle a jsou to právě muži, kteří mají dar svou partnerku s nadhledem podpořit. A nakonec se společně celé situaci zasmát. Galantnost je ceněna u mužů i v pokročilém věku. Stovky drobných pozorností jsou, pánové,  tím nejlepším kořením každého vztahu. A oceňují je bez rozdílu všechny ženy na světě.