Buďte fit

Ne nadarmo se říká, že je dobré vrátit se ke kořenům a k medicíně, se kterou se kamarádily naše babičky, které hojně využívaly sílu bylinek, protože prostě dříve nebyly uměle vytvořené medikamenty a nebyly volně k dostání, jako je tomu v dnešní moderní době. Pokud potřebujete například podpořit váš náchylný močový měchýř k nastydnutí, nebo si potřebujete ulevit od menstruačních bolestí, nebo vás pálí žáha a máte problémy s trávicí soustavou, obraťte svůj zrak ke kvalitním bylinným čajům a možná naleznete východ z vaší nesnadné situace.

caj

Například takový heřmánkový čaj je ideálním pomocníkem v podpoře imunitního systému, který může být v důsledku nynějšího střídání teplého a chladného počasí náchylnější k nastydnutí, prochladnutí, a tak dále. Tato bylinka vám také dokáže pomoci se zklidněním žaludku a je vhodný i pro diabetiky. Navíc je to skvělá alternativa k pití přeslazených nápojů, které našim tělům bohužel opravdu nedělají https://apas.cz/knihy-osobni-rozvoj-emocni-inteligence/13-veci-ktere-psychicky-silni-lide-nedelaji-amy-morinova/ nic dobrého, kromě chvilkového zvednutí cukru, čímž se nám trochu zvedne energie, ale na jak dlouho?

hermanek

Odbourejte stres a věnujte se sami sobě a svým potřebám. Vykašlete se na okolí, zabalte se do deky a šáhněte po dobrém čtení a uvolněte se. Kolikrát je tento styl odpočinku lepší než návštěva lékaře, která se někdy mine účinkem. Některé věci prostě často spočívají v našich hlavách a je důležité si uvědomit, na čem v životě opravdu záleží a spěch a stres to rozhodně není. Navoďte si dobrou náladu pouhým pitím těchto bylinkových pomocníků. Uvidíte, že to nebude bez odezvy. Heřmánek je také ideální pro nastávající maminky, které ho mohou také pít, což je určitě potěší, protože těch bylinek, které mohou popíjet, v těhotenství opravdu mnoho není. I samotným dětem může zachutnat třeba v kombinaci se sušeným ovocem můžete připravit krásně provoněný ovocný čas, který jim může zachutnat.